Return to site

عید کجا بریم؟

همیشه نزدیک عید باستانی این سوال که عید کجا بریم , ذهن بخش اعظم اشخاص رو مشغول می‌نماید . برای سفرهای نوروزی و این‌که این سال کجا بریم که خیلی خوش بگذره مبتلا شک و تردید می‌شویم این مقاله داده ها مختصری درباره ی شهرها و کشورهای متمایز را به شما می دهد که بتوانید تصمیم بگیرید سال نو را در کجا آغاز نمائید تا یاد ای فراموش نشدنی را بسازید .
اولیه با شهرهای داخلی استارت کنیم

برای مشاهده بهترین تورهای نوروز 99 کلیک کنید.
برای تعطیلات نوروز , مشهد مقدس از شایسته ترین شهرهایی است که می‌توان وقت کافی برای گشت و گذار و تماشا از تمام جاذبه‌های جالب آن گذاشت . تور شهر مشهد مقدس را با ارزش زیاد مطلوب برای هر زمان از تعطیلات که خواستید می توانید رزرو کنید و از تمام مکان‌های جالب شهر مشهد مقدس در زمان وقتی که با تور شهر مشهد مسافرت کرده‌اید دیدن فرمایید
شایسته ترین زمان برای هجرت به کیش در بهار است , به این دلیل که آب و هوا مضاعف دلچسب است و می‌توان تمام تفریحات آبی‌رنگ را انجام اعطا کرد . کیش برای خرید نیز آیتم زیاد نیکی است به دلیل اینکه کیش حوزه‌ آزاد تجاری است , میتوانید خرید ارزانی داشته باشید . تور کیش از تجهیزات و سرویس ها نیکی شامل است که راحتی در هجرت را برای مسافران آماده نموده است .
شیراز
یکی‌از توریستی ترین شهرهای جمهوری اسلامی ایران شیراز است که میتوانید با تور ارزان شیراز یکی شایسته ترین سفرهای نوروزی را در تمام سالهای عمرتان داشته باشید . مکان‌های جذاب شیراز مثل گلشن ارم , تخت جمشید , نارنجستان قوام , بازار نماینده قانونی و . . . و خیلی جاذبه‌های دیگر که شمارا مجذوب این شهر میکند را می توانید ملاحظه کنید .
گرجستان
بها تور گرجستان در روزها تعطیلات خوب است و شما با قیمتی کم میتوانید از شهرهای زیبای این مرزو بوم نظیر تفلیس و شهر ساحلی دیدن نمایید . تور گرجستان برای افرادی است که سفرهای تکراری نمی‌روند و مدام به یک جای تازه مهاجرت می کنند .

بندر چابهار , یک کدام از شهر های با اهمیت از نگاه سیاسی و تجاری است . این شهر دارنده آب و هوای خاصی است ; به گونه ای که تحت عنوان گرم ترین بندر در فسل فصل زمستان و سرد ترین در فسل فصل تابستان شناخته می شود . از طرف دیگر سازه های تاریخی و ارگانیک این شهر , از جاذبه های با اهمیت توریسم چابهار به اکانت می‌آیند .
هجرت به شمال کشور ایران , یکی رایج ترین مهاجرت ها در تعطیلات عید باستانی است . بیشتر مهاجرت های داخلی مردمان شهر تهران در عید نوروز به شمال جمهوری اسلامی ایران منتهی می شود . دریا , آب و هوای مطلوب و خوراک های محلی زیاد خوشمزه , از جذابیت های کلیدی شهرهای شمالی کشور ایران به اکانت می‌آیند .
دومی و یکی مهمترین فاکتور ها برای انجام هجرت , بررسی و میزان گیری میزان دارایی موردنیاز است . به گونه ای مهم‌ترین برهان گزینش مقصد مهاجرت , میزان دارایی شما است ; به نحوی در صورتی‌که میزان دارایی متعددی داشته باشید , میتوانید به کشورهای فرنگی مهاجرت کرده و در آنجا در شایسته ترین هتل ها اقامت داشته باشید ; از سمت دیگر درصورتی که میزان دارایی مقداری برای هجرت دارید , فقط هجرت های داخلی , آن نیز به طریق زمینی برای شما قابلیت پذیر است . به طور کلی برای انجام مسافرت های نوروزی , ابتدا می بایست دارایی خویش را بررسی فرمائید , و مبنی بر آن , مقصد هجرت , محل اقامت و وسیله نقلیه متبوع برای هجرت را گزینش فرمایید ; گفتنی است که در‌صورتی‌که صرفا مهاجرت نمی‌کنید و قصد انجام این عمل به همراه خانواده را دارید , بایستی هزینه اقامت و خورد و طعام تک تک اشخاص خانواده را نیز در مخارج خویش قرار داده و آنها‌را به صورت ظریف بررسی فرمایید . بررسی دارایی پیش از هجرت , در تعیین شایسته ترین مقصد , یاری های متعددی به شما می نماید .

 

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly