Return to site

اقامت در هتل های 5 ستاره استانبول

در هجرت با تور استانبول تعیین هتل مطلوب یک کدام از گرفتاری های گردشگران است . یافت کردن یک هتل مطلوب در راس شهر که در حوالی جاذبه ها و مرکزها خرید باشد از اهمیت ویژه ای شامل است . ترکیه مقصدی دیدنی برای ایرانیان است و شهر استانبول یکی‌از دوست داستنی ترین شهرها برای هجرت است , درین شهر کلیه مدل جذاب را خواهید روئت کرد از جاذبه های تاریخی گرفته تا مرکز ها خرید امروزی
بعداز تفریح و گشت و گذار در تور ترکیه , استراحت در هتلی با تجهیزات مطلوب میتواند لذت سفرتان را دو چندان نماید . در واقع تعیین هتل یکی‌از مهمترین بخش های اصلی هجرت است که مهاجرت شما با این تعیین شادی بخش خیس می شود .
بیشتر هتل های استانبول در حیطه فاتح ( پادشاه احمد ) و بی اغلو ( تکسیم ) جای دارد . بسته به وضعیت و هزینه ای که در لحاظ دارید می‌توانید فی مابین هتل های لوکس٬ هتل های در میان مقام و هتل های ارزان استانبول اقامت داشته باشید .
برای مسافران تور استانبول ارزان قیمت , قابلیت و امکان سفری دیدنی به مقصدی دوستداشتنی مهیا است . شهر استانبول همواره از هدف های دوست داستنی توریسم در دنیاست که گردشگران خاطرات ماندگار از سفرشان به استانبول را دارا‌هستند , این شهر آنقدر جاذبه داراست که همگی را مجذوب خویش می نماید . در صورتیکه علاقمند به توریسم می‌باشید , مسلما استانبول یکی‌از زیباترین شهر های دنیاست و گردشگران از تمام جهان هر سال خویش را برای یک مسافرت شادی بخش از روش تورهای استانبول مهیا می نمایند .
استانبول صرفا شهر عالم است که در دو مجموعه کشور ها آسیا و اروپا جای دارد که وسیع ترین شهر ترکیه و قلب فرهنگی و اقتصادی ترکیه هست . این شهر خصوصیت های مختلفی کننده ای داراست که قرار به دست آوردن آن در جوار دریای سیاه و دریای مرمره و تنگه‌ بسفر سبب شده که یکی زیباترین شهرهای ساحلی جهان

هتل پنج ستاره Shangri - La Bosphorus Istanbul
هتل شانگری - لا به لا بسفر استانبول یکی‌از شایسته ترین هتل های 5 ستاره استانبول است . وقتی که قصد اقامت در‌این هتل را دارید مطمئن گردید که اتاق Grand Premir با مشاهده کرد به تنگه بسفر یا این که یکی آپارتمان های خارق العاده ی هتل را رزرو میکنید تا در بالکن مخصوص اتاق خویش صندلی هایی برای لم دادن و تماشای منظره زیبای بسفر داشته باشید . این هتل در استانبول اروپایی , محدوده ی بشیکتاش و کنار کاخ دلماباغچه واقع شده‌است . این هتل مجلل در مکان یک انبار قدیمی منسوب به سال 1929 فعالیت دارد . تاثیرات فرهنگ و تمدن چینی در تمام این مکان به دیده میخورد و به ما یادآور می شود که‌این جا واقعا یک هتل شانگری - لابه‌لا است . سرویس ها در هتل شانگری - لا‌به‌لا کامل است ; برای مثال از اولِ ورود تا هنگام خداحافظی شما با اسم خودتان خوانده خواهید شد! یک کدام از نکات پررنگ ی این هتل شگفت انگیز اسپای CHI است ; مکانی برای استراحت و جدا ارتباط با دنیای نا مرتب و پرتحرک بیرونی .
هتل پنج ستاره The Ritz - Carlton , Istanbul
در مشاهده بعدی خویش از استانبول با گزینش هتل ریتز کارلتون , توقع اقامتی یاد انگیز داشته باشید . برای آن گونه از کسانی که پیرو دیدهای پانوراما از استانبول می باشند این هتل مکانی فراوان مخصوص است به دلیل آنکه از وضعیت قرارگیری خویش در طول حداکثر به کار گیری را میبرد ; در اینجا شما میتوانید تنگه ی بسفر را پایین پای خویش داشته باشید در حالیکه پل زیبای بسفر در سمت چپ شما قرار گرفته است . اگر‌چه این دیده اندازها را می توان از نقاط متفاوتی در هتل تماشا نمود , البته توصیه ما به شما این است که یکی اتاق های هتل با روئت کرد به بسفر را گزینش است.

هتل پنج ستاره ÇIRAĞAN Palace Kempinski Istanbul
به یک کدام از دیرین ترین و سنتی ترین هتل های لاکچری استانبول خوش آمدید . اقامت در هتل چراغان پلس کمپینسکی مثل مسافرت به قبلی و یاد‌آوری مورخ باستانی ترکیه به شمار می‌رود . دیدهای گسترده به تنگه ی بسفر که دربرگیرنده پل نمادین بسفر می شود از جمله خصوصیت های شگفت انگیز این هتل میباشند . ضمن این که این هتل در کاخ عثمانی خویش امکان تبدیل کردن هر آدم فانی را به یک فرمانروا داراست . استخر بی غایت هتل افسانه ای است و می‌تواند در تمام ارتفاع سال مورد به کارگیری قرار گیرد ( در حین فصل زمستان آب استخر گرم می شود ) . تحت عنوان تجربه ی آخری میتوانید اتاقی با منظره فوق العاده رزرو کرده و از تماشای جنبش کشتی ها در تنگه ی بسفر لذت ببرید و زمان را فراموش نمایید . این هتل در محدوده ی بشیکتاش واقع شده که دارنده حالا و هوایی زیاد سرزنده و لبریز جنب و جوش است .
هتل پنج ستاره Four Seasons Hotel Istanbul at Bosphorus

صحیح در کنار تنگه ی بسفر این کاخ عثمانی قرن نوزدهمی مکان یکی زیباترین هتل های استانبول است . نمای مرمر صورتی در کنار سرویس ها بینظیر , معماری داخلی فوق مجلل و شیک و همینطور دیده اندازهای خارق العاده به تنگه ی بسفر کافی می‌باشند تا شیفته این هتل بشوید . منظره متغیر تنگه ی بسفر ( این تنگه یک کدام از نا مرتب ترین مسیرهای آبی رنگ روی کره زمین است ) از حیاط های هتل یا این که رستوران آکوآ با گونه های غذاهای مدیترانه ای , ایتالیایی و ترکی قابل رویت است . هر اتاق در‌این هتل به خیر نشان دهنده ی هنگامی است که سابق و نو در مجلل ترین شرایط ممکن در کنار نیز قرار می‌گیرند . استخر مرمری لب آب هتل ( در فصل‌زمستان ها گرم می شود )

هتل پنج ستاره CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul

سی او کی بوستان بسفر استانبول در سال 2013 گشایش یافته و هتلی معاصر با اتاق های مجلل به حساب آورده می شود که تعداد بخش اعظمی از این اتاق ها , دیده اندازهای خارق العاده ای به بسفر دارا‌هستند . از پشت بام شگفت انگیز Hezarfen Teras دعوت شدگان میتوانند به تحسین دیدهای زیبای استانبول بپردازند , این زیبایی به تنگ غروب و هنگامی که هزارن تنالیته ی رنگی اسمان را اشراف می نمایند به نقط ی اوج خویش می‌رسد . براین اساس ناگفته پیداست که شایسته ترین اتاق های این هتل آنهایی می باشند که روئت کرد به تنگه ی بسفر داشته باشند . در فصل های گرم خیس سال مهمان ها می‌توانند در دو استخر هتل به استراحت بپردازند . این هتل در بخش اروپایی استانبول و به صورت مشخص و معلوم خیس در حیطه ی Taksim واقع شده‌است . در صورتی‌که درپی مکانی می باشید که در آن مدرنیته با رستوران های گوناگون و دکان های دیدنی مخلوط شده باشد اینجا مکان قابل قبولی برای اقامت شما به شمار می‌رود .
هتل پنج ستاره Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet
این هتل که به صورت پشت سرهم تیتر یک کدام از شایسته ترین هتل های عالم را به خویش اختصاص داده , در سال 1919 درست شده و در کانون شهر کهن استانبول قرار گرفته و صرفا یک‌سری گام با محل ورود کاخ توپکاپی مسافت داراست . هتل در ساختمان نئوکلاسیک شگفت انگیزی فعالیت دارد و دارنده 347 پنجره می‌باشد . این هتل دیدهای بینظیری را به ایاصوفیه و گلشن های داخلی آماده میاورد . برای این که چیره به دیدن چهره ای فراموش نشدنی از استانبول گردید به مکان استراحت A ’ YA در پشت بام هتل رجوع کنید و از آنجا از تصاویر پانورامای پیش چشمانتان لذت ببرید . این هتل مطلوب آن نوع از کسانی است که در‌پی یک هتل تماما گران‌قیمت میباشند .

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly