Return to site

ارزان ترین سفر به آنتالیا

شهر آنتالیا با آب و هوای مدیترانه‌ای، در فصل‌های گرم سال یعنی فصل بهار و فصل‌تابستان از پرطرفدارترین هدف های هجرت ایرانیان میباشد. حال که فصل بهار از رویه رسیده، فصل‌تابستان را هم در پیش داریم و مسافرت به‌این شهر رونق گرفته احتمالا برایتان مهم باشد که هزینه‌ مهاجرت به آنتالیا را در سال 2019 بدانید و با محاسبه ظریف برای این مهاجرت طرح ریزی نمایید. در حالتی‌که بخواهید با تور به آنتالیا مهاجرت نمایید، احتمالا در جریان می باشید که قیمت تور آنتالیا متناسب با سرویس ها تور، گونه هتل و حتی تاکسی یا این که اینترنت‌سایتی که از آن تور آنتالیا را خریداری می کنید متعدد میباشد.

البته در صورتی بخواهید خودتان دست به فعالیت گردید و صفر تا صد برنامه هجرت را بچینید، به‌دنبال می توانید بازه زمانی بها بخش‌های گوناگون مسافرت به آنتالیا را ملاحظه کنید. هر یکسری زیبایی‌ها دریای شمال و کنار دریا‌های آنتالیاست که مسافران را راهی این شهر مینماید ولی زیبایی‌های بافت تاریخی این شهر را نمی‌قدرت نادیده گرفت. راهنمای جامع هجرت به آنتالیا نوشته‌ی‌علمی‌ای جامع میباشد که نسبتاً هر آنچه لازم میباشد در رابطه آنتالیا بدانید را به شما میگوید.

از آن جا که خرید بلیط هواپیما، قطار یا این که اتوبوس اولی گام برای استارت مهاجرت میباشد، نوشته‌ی علمی را با باز بینی هزینه‌های رفتن به آنتالیا آغاز میکنیم. تنها دقت داشته باشید با دقت به حال حاضر و ثبات نداشتن ارزش‌ها ممکن میباشد این ارقام تغییر و تحول نماید. البته محدوده این بها‌ها به شما دیدی درخصوص هزینه‌های پرواز خواهد بخشید. بها بلیط هواپیمای تهران-آنتالیا به کارداران مختلفی مثل دسته ایرلاین، مورخ جنبش، دوره تکان، کلاس نرخی و عصر خرید بلیط بستگی داراست. استارت بها بلیط هواپیما تهران-آنتالیا از 1 میلیون و 600 هزار تومان تا 8 میلیون میباشد. از تهران اتوبوس بدون واسطه برای آنتالیا نیست و اشخاصی که می خواهند با اتوبوس به آنتالیا هجرت نمایند بایستی اولیه به آنکارا بروند و از آنکارا به آنتالیا بروند.

ارزش بلیط اتوبوس تهران-آنکارا حدود 250 تومان میباشد که بها در بین 200-300 تومان میتواند بسته به عصر و مورخ تکان متغییر باشد. ارزش بلیط اتوبوس آنکارا-آنتالیا در بین 80-60 لیر ترکیه میباشد. نکارا بآنکاراا هزینه اقامت در آنتالیا بستگی بدین دارااست که شما در هتل بخواهید اقامت داشته باشید یا این که منزل‌های محلی را اجاره نمائید. بسته به اینکه هتل شما یک‌سری ستاره باشد و چه کیفیت خدماتی داشته باشد بها‌ها مختلف خواهد بود.

هتل‌های دو ستاره زیر‌ترین ارزش را دربین هتل‌های آنتالیا دارا هستند و امکاناتی که در چنگ مدعوین قرار میدهند متناسب با همین هزینه میباشد. بها هتل‌های 2 ستاره از 270 هزار تا 700 هزار تومان متغییر میباشد. اشخاصی که از اولیه تکلیف‌شان با دارایی پر‌نور میباشد و می خواهند هم یک مهاجرت مقرون به صرفه داشته باشند و هم اینکه هتل‌شان خیلی از استانداردهای اقامت ریلکس مسافت نداشته باشد، سراغ هتل‌های 3 ستاره می روند. ارزش هتل‌های 3 ستاره از 190 هزار تومان تا 1.5 میلیون تومان متغییر میباشد. هتل‌های 4 ستاره در جايگاه‌بندی هتل‌ها یک ستاره کمتر از از هتل‌های 5 ستاره دارا هستند؛ به‌خیال و خاطر همین میباشد که ارزش آن ها در مقایسه با هتل‌های 5 ستاره کمتر میباشد. در طولانی تر هتل‌های 4 ستاره، سرویس ها و تجهیزات با هتل‌های 5 ستاره برابری مینماید در سود تعیین نیکی برای مسافرت ارزان و کیفیت عالی میباشند. ارزش این هتل‌ها از 300 هزار تومان تا 1 میلیون و 400 هزار تومان متغییر میباشد. هتل‌های 5 ستاره گران‌قیمت‌ترین هتل‌های آنتالیا می‌باشند و تجهیزات و سرویس ها لوکسی به میهمانان ارائه میدهند. در‌حالتی که در تعیین هتل هزینه برایتان اهمیتی ندارد، بی تردید هجرت شما به آنتالیا با اقامت درین هتل‌های 5 ستاره رویایی خواهد بود.

ارزش این هتل‌ها از 560 هزارتومان تا 2 تومان متغییر میباشد. هزینه اقامت در هتل سوئیت در آنتالیا این ایام رزرو هتل سوئیت در آنتالیا و هدف های دیگر خیلی رایج شده‌است. در هتل سوئیت‌ها مهمانها قابلیت آشپزی دارا‌هستند و برای اقامت‌های طولانی بازه زمانی آیتم قابل قبولی میباشد. هزینه اقامت در هتل سوئیت برای یک شب از 190 هزار تومان تا 1.5 میلیون تومان میباشد. هزینه اقامت در منزل مهمان پذیر در آنتالیا خانهد مهمان‌پذیر هم یکی مورد‌های خوب برای مهاجرت ارزان به آنتالیا میباشد.هزینه اقامت در منزل مهمان‌ پذیر از 30 هزار تومان تا 1.5 میلیون تومان میباشد. هزینه طعام و خورد و طعام در آنتالیا آزمون کردن غذاها و دسرهای ترکی که با ذائقه اهل ایران هم خوب نوع در می آیند، یکی شایسته ترین بخش‌های هجرت به آنتالیاست. آنتالیا هم مانند استانبول کافه‌ها و رستوران‌های مختلفی دارااست. ولی که ارزش غذایی که میل می کنید به رستوران و جور غذای آن بستگی داراست ولی اینجا حدودی از این بها به لیر ارائه میگردد. بها یک وعده طعام در رستوران عادی حدود 30-20 لیر میباشد. ارزش خوراک برای دو نفر در یک رستوران میانگین هم حدود 25-17 لیر میباشد. در حالتی‌که هم دلتان بخواهد فست‌فود میل فرمایید بها چیزبرگر7.50-5.10 لیر میباشد. ( ارزش مک‌دونالد هم حدود 25-17 لیر میباشد.) سه گزینه از رستوران‌های ارزان آنتالیا که با پرداخت هزینه معدود می گردد غذاهای لذیذ و با کیفیتی گوارای وجود کرد را معرفی میکنیم. مایدانوز کوفته( Maydanoz Köfte): در صورتیکه دلتان خواست یک کباب خوشمزه با قیمت ارزان میل فرمایید به رستوران مایدانوز کوفته راز بزنید. منوی این رستوران گونه های غذاهای ترکی و کباب‌ها را داراست. طعام را هم می توانید در خویش رستوران میل نمائید و هم به طور خارج‌بر سرو میشود. رستوران پاناروما (Panaroma Restaurant): اکثر افرادی که بدین رستوران رفته‌اند از کیفیت و تنوع طعام، محیط و منظره رستوران و واکنش قاب آن راضی بوده‌اند. این رستوران یکی پر اسم و رسم‌ترین رستوران‌های ارزان ترکیه میباشد که کباب‌های معروفی هم دارااست. رستوران فسیلتی (Fisilti): از اطراف و ظواهر رستوران، خانگی بودن این کسب و فعالیت پیداست. این رستوران را 3 خانم مدیر میکنند و شاید شایسته ترین جا در آنتالیا برای تجربه غذاهای لذیذ خانگی این شهر باشد. برای حمل و نقل همگانی در درون شهر آنتالیا شما می توانید از اتوبوس، مترو، تراموا و ماشین کرایه ای استعمال نمائید. پیش از این در نوشته‌ی علمی تمامی چیز در رابطه حمل و نقل همگانی در آنتالیا مفصل در رابطه رفت و آمد داخل شهری انتالیا سخن کرده‌ایم، این نوشته‌ی علمی را بخوانید تا در آنتالیا در گیر سردرگمی نشوید. آژانس شل‌ترین وسیله و اما گران‌ترین برای جا به جایی در سطح شهر میباشد.

کرایه آژانس در آنتالیا دربین 3.50 تا 5 لیر میباشد. کرایه ماشین کرایه ای دربست (چنانچه بخواهید در جایی هم درانتظار شما بماند) در بین 25-20 لیر میباشد. رایج‌ترین وسیله حمل و نقل در آنتالیا اتوبوس‌ها می‌باشند که نسبتاً مسافران را به تمام جاذبه‌های توریسم میرسانند. برای به کارگیری از اتوبوس می بایست آنتالیا کارت داشته باشید که هزینه تهیه و تنظیم آن 5 لیر میباشد و بسته به بازه زمانی دوره مسافرت و واحد سنجش به کارگیری میتوانید آن را شارژ فرمایید. از‌آن‌جا‌که مسیر تراموای آنتالیا اکثر جاذبه‌های توریسم این شهر را پوشش میدهد یک مورد خوب برای رفت و آمد برای گردشگران میباشد. کرایه تراموا 1.70 لیر میباشد.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly