Return to site

چرا به گرجستان سفر کنیم؟

همه چیز درباره سفر به کشور زیبای گرجستان

۷ عامل برای هجرت به گرجستان

گرجستان یکی‌از کشورهایی میباشد که در چندین سال اخیر توانسته گردشگران متعددی را به سمت خویش جذب نماید و سالانه صاحبخانه آنان باشد.در شرایطی‌که با این میهن قشنگ آشنا نیستید با خبرنامه توریسم هم اقلیم همدم باشید تا ۷ عامل برای مسافرت به گرجستان را بدانید.

راهنمای سفر به گرجستان را ببرسی کنیم.

گرجستان به سرزمین کوه های بلند ، دره ها ، بیشه های سرسبز و رودخانه های قشنگ دارای اسم و رسم میباشد که در قلب حیطه کاراکاس واقع شده‌است.علیرغم وسعت پاره ای که گرجستان داراست ، طبیعت این سرزمین بسیار متتوع و شگفت انگیز میباشد و شمارا مجذوب خویش می کند.

شهرهای تفلیس و باتومی مشهورترین شهرهای توریستی گرجستان می‌باشند که دارنده طبیعت و جاذبه های متعددی میباشند؛البته روستاها و کوهستان های زیبای دیگری هم در بقیه نقاط این مملکت و حریم این دو شهر مهم قراردارد که دیدن آنها خالی از لطف وجود ندارد.

قطعا بخوانید : راهنمای مهاجرت به گرجستان

در بخش شمالی کشوردر مناطقی مانند کازبگی یا این که مستینا ، کوه های قفقاز با قله های برفی را خواهید مشاهده کرد و در حوالی ناحیه کویتیسی شاهد بیشه ها و دره های شگفت انگیز خواهید بود.

۲: هزینه نادر نسبت به بقیه کشورها

افرادی که مهاجرت به گرجستان را تجربه کردند مسلما از نظر اقتصادی از مسافرت خویش راضی بوده اند.به صورت معمول ارزش بلیط هواپیما برای گرجستان از دیگر هدف های توریستی ارزان خیس میباشد و این صرفا یک قسمت ماجراست! هزینه اقامت و هزینه خورد و طعام در گرجستان هم از آنچه که شما تصور کنید به صرفه خیس و مطلوب خیس میباشد.براین اساس در صورتی‌که پیرو مقصدی میباشید که سفری ارزان را به آن داشته باشید هجرت به گرجستان را فراموش نکنید.

۳: مردم گرجستان مهمان‌نواز ترین مردم جهان

مردم گرجستان را می‌اقتدار کریم ترین و مهمان نواز ترین مردم عالم دانست.این مردم به قدری خون‌گرم و کریم می باشند که در واکنش با آنها شم می کنید مقطع متعددی آنان را میشناسید.احترام و عشقی که آنها نسبت به گردشگران دارا‌هستند هجرت به گرجستان را شادی بخش خیس می کند.

در شرایطی که بلند اقبال باشید ممکن میباشد بوسیله یکی اشخاص محلی به منزل وی دعوت گردید؛خیلی مهم نیست گنج مند باشد یا این که بینوا؛وی به شایسته ترین صورت ممکن از شما پذیرایی خواهد کرد.حتی ممکن میباشد بعضی مردم بخواهند در تمام ارتفاع مسافرت صاحبخانه شما باشند و شمارا امداد نمایند.

۴: غذاهای محلی بی سابقه و ارزان

راجع‌به دوم اشاره کردیم که گرجستان کشوری ارزان میباشد و میتوانید در هجرت به گرجستان با کمترین هزینه بیشترین لذت را ببرید.این ارزان بودن در باب غذاهای این مرزوبوم هم درستی می کند.

لازم میباشد بدانید که کشاورزی مهم ترین صنعت در گرجستان میباشد و به همین استدلال تنوع و بها مواد غذایی درین میهن بسیار رضایت بخش میباشد.یکی مشهورترین غذاهای محلی گرجستان که نسبتاً در همگی جای تفلیس به راحتی در دسترس میباشد ، کاچاپوری اسم دارااست.این طعام از خمیر نان و در اواسط آن تخم مرغ و پنیر محلی تهیه و تنظیم می‌گردد و به طور گرم سرو می شود.این طعام را میتوانید با کمترین هزینه آزمون نمائید و لذت ببرید.

۵: بازدید از بندر باتومی

باتومی با دقت به سواحل و جاذبه هایی که دارااست برای بعضا از گردشگران از تفلیس دوست داستنی خیس میباشد و به جهت شرایط عالی که داراست در ای ایام در جذب گردش گر با شهرهای ساحلی ترکیه رقابت می‌نماید.

شب های شهر باتومی بسیار جالب می‌باشند و در‌این شب ها میتوانید به کنار دریا رفته و از تفریحات آن استعمال نمایید.همینطور مغازه ها ، رستوران ها و کافه های خیابانی در باتومی درحال حاضر و هوای بسیار خیر دارا هستند.

حاشیه دریا سحرآمیز باتومی یک کدام از جالب های دارای اسم و رسم گرجستان میباشد که بخش اعظمی از گردشگران را به جهت خواص درمانی که داراست به سمت خویش می‌کشاند.همینطور مجمسه علی و نینو یک کدام از دیگر از جاذبه های این شهر میباشد.

۶ : مسافرت در غایت امنیت

یکی‌از مباحثی که‌این ایام مطرح میشود این میباشد که آیا مسافرت به گرجستان فعالیت نیکی میباشد یا این که خیر؟چرا به گرجستان مسافرت نکنیم؟آیا در گرجستان عکس العمل بدی با ما دارا‌هستند؟

در اینجا می بایست بگوییم که همانگونه که گفتیم مرد گرجستان شایسته ترین عکس العمل را با میهمان ها خویش دارا‌هستند بعد از این بابت به ارتفاع کل خیالتان شل باشد.گزینه بعدی امنیت گرجستان میباشد که می بایست بگوییم در شایسته ترین حالت جای دارد.دیدنی میباشد بدانید اکثر وقت ها بخش ها توریستی گرجستان با دوربین های مداربسته در اختیار گرفتن میگردند و پلیس هم در این جا ها حضور داراست و جای نگرانی وجود ندارد.

براین اساس شک وتردید نکنید که گرجستان یکی امن ترین کشورها برای مسافرت میباشد.جرایمی مثل قتل ، بشر ربایی و امثال اینا در میهن گرجستان بی مفهوم میباشد.پس فارغ از هیچ مشکلی میتوانید هجرت به گرجستان را استارت فرمایید.

۷: بازدید از جاذبه های تاریخی

گرجستان علاوه بر طبیعت شگفت انگیزی که دارااست ، جاذبه های تاریخی متعددی را هم در خویش جای داده که بازدید از آنها قادر است مهاجرت شما‌را کامل شدن نماید.تفلیس ، مطرح ترین شهر و پایتخت مملکت گرجستان میباشد که عمر ان به قرن پنجم میلادی بر میگردد.این شهر تاریخی دارنده کلیساها ، ساختمان ها و مساجد سابق اکثری میباشد که هرمورد می توانند سا‌عتها شمارا با خویش درگیر نمایند.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly